Pracujemy zgodnie z planem

Szanowni Państwo,
w ciągu ostatnich kilku dni wszyscy zostaliśmy postawieni przed koniecznością zmiany sposobu funkcjonowania naszych firm i z pewnością jesteśmy zgodni co do tego, że jest to niezbędne dla naszego zdrowia i wspólnego dobra.
Naszym priorytetem w ARC Rynek i Opinia jest zachowanie ciągłości i sprawności prowadzenia projektów badawczych. Zapewniamy, że zachowujemy w tym czasie pełną płynność realizacji badań dla Państwa. Poniżej przedstawiamy krótkie informacje dotyczące naszej współpracy w najbliższych tygodniach:
• Kontakt
Zdecydowana większość zespołu pracuje z powodzeniem zdalnie, a z każdym członkiem naszego zespołu mogą się Państwo skontaktować mailowo lub telefonicznie, na numer komórkowy lub stacjonarny (wszystkie numery stacjonarne zostały przełączone na numery komórkowe naszych pracowników)
• Realizacja zleconych badań
Wszystkie badania są realizowane zgodnie z planem. W sytuacjach, kiedy w ramach projektu były zaplanowane wywiady bezpośrednie czy grupy fokusowe – proponujemy Państwu ich zamianę na odpowiedniki online. Szczegółowych informacji na ten temat udzielają badacze.
• Proponowane techniki badawcze
W przypadku badań jakościowych proponujemy wywiady grupowe online, pogłębione wywiady telefoniczne i przez Skype. Badania CATI przeprowadzane są bez zmian – w trybie CATI at home mamy przygotowanych 20 stanowisk. Przede wszystkim polecamy badania CAWI na ePanel.pl. Jest to rozwiązanie sprawdzone, którego stosowanie w obecnej sytuacji jest szczególnie polecane.
• Nowe projekty
Zachęcamy Państwa do składania zamówień na nowe projekty. W związku z tym, że obecna sytuacja może potrwać jeszcze przez dłuższy czas, być może właśnie poznanie opinii respondentów w nowej rzeczywistości może być dla Państwa biznesów kluczowe.
Ekstremalne sytuacje są zawsze czynnikiem wyzwalającym innowacyjność i przyspieszających postęp w różnych dziedzinach życia. Patrzmy na to właśnie jako na pewną szansę dla rozwiązań badawczych i organizacyjnych, czego i Państwu życzymy.
Oczywiście zachęcamy do kontaktu z badaczami i z nami.
Serdecznie pozdrawiamy
Zarząd ARC Rynek i Opinia